Kiks Sutjeske u Beranama, Dečić konačno pobijedio, neriješeno u Bijelom Polju

Sutjeska nije pobijedila ni u četvrtom meču zaredom – zvanični šampion je igrao neriješeno u gostima sa Jezerom (0:0) u 29. kolu Meridianbet 1. CFL.

Sastac Nenada Brnovića je na posljednja četiri meča remizirao tri puta, a jednom je poražen. Sutjeska danas prvi put u drugom dijelu sezone nije postigla, ali ni primila gol.

Sa druge strane Jezero je šesti put na posljednjih sedam mečeva igralo neriješeno. Ekipa iz Plava je na osmom mjestu sa 31 bodom.

Dečić, je u gostima savladao Iskru (3:1). Tuzani su upisali prvu pobjedu od dolaska Juraja Jarabeka i slavili prvi put nakon pet mečeva.

Iskra nije slavila na osmom meču zaredom.

Dečić je poveo u 22. minutu – preko Olivera Šarkića.

U završnici prvog dijela gosti su stigli do drugog gola. Šarkić je oboren u šesnaestercu, a gol iz penala postigao Cmiljanić.

Iskra nije prijetila u prvom, ali je već na startu drugog poluvremena smanjila preko Miloša Kalezića.

U 63. minutu Vucaj ponovo šutirao sa distance i ovog puta zatresao mrežu i postavio konačan rezultat.

Na utakmici Jedinstva i Arsenala u Bijelom Polju nije bilo golova.

Bjelopoljci su u prvom poluvremenu šansu imali preko Koraća, a na drugoj strani je neprecizan bio Muhović.

CG fudbalerkama sjutra treći test pred start Lige nacija

Mlađi kadeti savladali San Marino, Kavaja: Pravili smo dosta grešaka i to se odrazilo na ukupni utisak