KMF Titograd ispustio pobjedu na startu elitne runde

KMF Titograd remizirao je sa poljskom Lubavom 4:4 u dvorani “Dražen Petrović” u Zagrebu, na startu elitne runde kvalifikacija za Ligu šampiona.

Titograd je poveo u 15. minutu golom Nikole Cimbaljevića.

Poljaci u narednom minutu izjednačili preko Lopesa, a onda preokrenuli u 23. preko Sendlevskog preokrenuli.

Obradović je u 24. minutu izjednačio na 2:2, da bi Lubava otišla na poluvrijeme sa minimalnom prednošću, golom Kricela u 27. minutu.

U nastavku,Cimbaljević je u 35. minutu pogodio za 3:3, a Filip Marković u narednom minutu za 4:3… Ipak, Podgoričani su kapitulirali 34 sekunde prije isteka 60. minuta.

KMF Titigrad će sjutra (16 h) igrati protiv švedskog Erebra, dok će posljednji meč na turniru u Zagrebu odigrati u petak (19 h), protiv domaćina Dinama.

Budućnost gostuje Klužu, Mijović: Utakmica u kojoj možemo mnogo da dobijemo

Mornar gost Nimburka, Pavićević: FIBA kup da iskoristimo za brzo uigravanje, podizanje forme