Budućnost vodila do 70. minuta, Dečić uspio da izvuče remi, Mornar preuzeo treće mjesto

Derbi 20. kola MeridianBet 1. CFL pod Goricom između Budućnosti i Dečića završen je neriješeno 2:2, iako je domaćin do 70. minuta vodio 2:0.

Lider šampionata poveo je golom Milana Vukotića u 27. minutu.

Povisio je Đorđe Despotović, efektnim pogotkom u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Na 2:1 smanjio je Bojan Matić u 70, a isti igrač, pet minuta kasnije, poravnao je na 2:2 i ispostaviće se postavio konačan rezultat.

Dećić je i treći put u sezoni ostao neporažen protiv Budućnosti.

Mornar je u Baru savladao Sutjesku 1:0 i sedmim trijumfom preuzeo treće mjesto na tabeli, ispred Jezera i Sutjeske.

Odlučujući pogodak postigao je Kris Marlon Ondong-Mba u 61. minutu.

Na jučerašnjim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Petrovac – Mladost 3:2, Arsenal – Jezero 3:1 i Jedinstvo – Rudar 1:0.