Istorija je ispisana – Miloš Janičić je prvi crnogorski borac koji je potpisao ugovor sa najjačom svjetskom organizacijom UFC.
Tu vijest je objavio Janičić na svojim društvenim mrežama.
“Istorija je danas ispisana, Crna Gora ima prvog UFC borca. Naravno u prvoj UFC borbi nastupiću odma na main card-u, a to mogu samo mnogo posebni borci. Neka odmore neki dusebrižnici”, napisao je Miloš.
Pred Janičićem je prilika da se već u prvom nastupu predstavi široj MMA publici na najvišem nivou.
Miloš je iza sebe imao niz uspješnih borbi u FNC-u.
[easy-tweet tweet=”
🚨NEW UFC FIGHTER🚨
🇲🇪Milos Janicic (19-3) has signed with the UFC and will most likely debut at #UFCBelgrade on August 1st !
He’s the first fighter from Montenegro in the #UFC !#MMA pic.twitter.com/xBMoOtr0JJ
— The Matchmaker (@MMA__Matchmaker) June 23, 2026
“]

