OFK Mladost je dovela novo pojačanje – novi igrač ekipe sa “DG arene” je Mladen Račić, mladi reprezentativac Crne Gore.
Račić u Madost dolazi iz Fudbalskog kluba Sarajevo.
“Račić je talentom, radom i igrama skrenuo pažnju fudbalske javnosti, a nastupi za reprezentativne selekcije Crne Gore potvrda su njegovog kvaliteta i velikog potencijala. Dolazak Račića potvrđuje ambicije kluba da nastavi sa jačanjem igračkog kadra i pružanje prilikas mladim igračima. Mladenu želimo srdačnu dobrodošlicu, mnogo zdravlja, uspjeha i sportskih pobjeda u dresu našeg kluba”, poručili su iz Mladosti.
Mladost je prethodno dovela Arsenija Čepića i Nemanju Jovičića.


