Druga liga: Nove pobjede Koma i Arsenala

Vodeći timovi Amplitudo Druge fudbalske lige, Kom i Arsenal, ostvarili su pobjede u utakmicama 12. kola.

Kom je kao domaćin bio bolji od Bokelja 1:0, to mu je deveti trijumf, a potpisao ga je Mirza Hot u 39. minutu.

Arsenal je slavio u Tivtu protiv Mornara 2:1 – pogađali su Hulijan Montenegro u 45. i Stefan Radinović u 51. minutu, a jedini gol za Barane djelo je Jovana Pajovića u 54.

Jedinstvo je bilo bolje od Ibra u Bijelom Polju – 5:0. Strijelci za domaćina su bili Tarik Čikić u 15, Dragan Nikolić u 49, Ivan Ivanović u 63, Anton Memčević u 76. i na kraju Alen Poljak (86).

Pred svojim navijačima je slavilo i Igalo – i to protiv Drezge (2:0).

Do pobjede su ga vodili Miloš Grbić u 22. i Balša Radović u 31. minutu.

Jedinu pobjedu u gostima ostvarilo je Berane koje je u Radanovićima savladalo grbalj – 1:0, jedini strijelac bio je Momčilo Dulović u 55. minutu.

Kom i Arsenal nakon 12 kola dijele prvo mjesto sa po 29 bodova, Mornar i Igalo su osvojili po 20…