Druga liga: Sigurni Kom i Arsenal

Vodeći timovi Amplitudo Druge fudbalske lige – Kom i Arsenal – upisali su pobjede u 14. kolu.

Kom je na Zlatici savladao Grbalj 2:0, a 10. trijumf su mu donijeli Miloš Radulović u 30. i Vule Vujačić u 89. minutu.

Arsenal je u Tivtu slavio protiv Berana 3:1, golovima Dejana Pepića u 32, Mirka Todorovića u 66. i Velibora Mršulje u 83. minutu.

Jedini pogodak za goste djelo je Đura Milanovića.

Ibar i Mornar su odigrali bez golova u Rožajama, a pobjednika nije bilo ni u duelu Igala i Bokelja (1:1).

Vođstvo domaćinu donio je Miloš Perović u 37, a konačan rezultat postavio je Boško Guzina u 66. minutu.

Minimalnu pobjedu ostvarilo je Jedinstvo, koje je u Bijelom Polju savladalo Drezgu 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Filip Kalačević u 39. minutu.