Darko Vujačić: Vrijeme je pred nama, moramo da popravimo neke stvari

Trener Sutjeske Darko Vujačić nakon poraza od Zlatibora (73:72) da je njegov tim odigrao dva različita poluvremena…

Nikšićani su na skoru od sedam pobjeda i pet poraza i u zoni plej ofa NLB ABA2 lige.

„Odigrali smo dva različita poluvremena. Igrali smo dosta dobro u prvom poluvremenu, a mogli smo da imamo i veću razliku. U drugom dijelu su neki igrači bili opterećeni faulovima, dosta smo bili statični u napadu, morala je brže lopta da ide, jednostavno igra je stala, ušla je voda u uši…Vrijeme je pred nama. Moramo neke stvari da popravimo, da se uigramo, momcima nemam šta da zamjerim, samo u drugom poluvremenu da smo imali bolji ritam. Nadam se da ćemo biti bolji u narednim mečevima i da ćemo narednu utakmicu protiv Mladosti iskoristiti na najbolji način za ono što nas očekuje u domaćem prvenstvu”, kazao je Vujačić.

Sutjeska u nedjelju od 19 sati igra protiv ekipe Mladosti.

SC Derbi u Laktašima, Erik Nil: Imam osjećaj da možemo da dobijemo svakog