Budućnost u Pljevljima do prve pobjede, Mijović pogodio na debiju Džudovića

Fudbaleri Budućnosti savladali su danas u gostima Rudar (1:0) i upisali prvu pobjedu ove sezone, a i prvu pod vođstvom novog trenera – Miodraga Džudovića.

Jedini gol na meču postigao je Lazar Mijović u 66. minutu.

Nije današnji meč u Pljevljima obilovao šansama. Obje ekipe su bile oprezne, a prvi su na meču zaprijetili domaći – u 21. minutu je Zečević centrirao, a Nikolić glavom sa nekoliko metara šutirao preko gola.

Već minut kasnije Budućnost je zaprijetila – Đukanović je lijepo prošao sa lijeve strane, šutirao, a Muminović odbranio.

I to je bilo sve u prvom poluvremenu. U nastavku ista slika, obje ekipe su igrale prilično oprezno, a onda je u 66. minutu Mijović šutirao sa distance, a lopta završila u mreži.

Do kraja meča domaći su pokušali preko Bojovića, a onda je u 84. minutu Šahman šutirao, Talović skrenuo loptu, a Pavličić odlično reagovao.

Košarkaši nadigrali Sjevernu Makedoniju, Radović: Drugi plej mora biti fukusiran na ono što se dešava na terenu